הובלות ענק, הובלות מורכבות | פורטל הובלות משרדים

ענף ההובלות מתפתח ומשתכלל, ובתוך כך גדל מספר סוגי ההובלות שמציעות החברות הפועלות בתחום.
כיום, כאשר מדובר בתחום ההובלות, קשה למצוא צורך שיוותר ללא מענה.

אם אתם בעלי חברה גדולה מאוד העוברים לקומפלקס חדש או אם יש לכם משפחה ברוכת ילדים, ומועד המעבר שלכם לבית החדש שזה עתה הסתיימה בנייתו מתקרב- אל דאגה. במסגרת שירות של הובלות ענק תוכלו להעביר הכול מהכול, ובפרק זמן סביר.

 

הובלות ענק- כיצד לבחור חברה שתבצע הובלה כזו כהלכתה?

הובלות ענק הן דוגמא לאופן בו מתמודדות חברות ההובלה עם העברה של כמות של פריטים שהיא גדולה הרבה מעבר לממוצע. אם הובלה סטנדרטית מצריכה מעורבות בתהליך של שני מובילים ומשאית אחת, הרי שהובלת ענק היא הובלה שכרוכה במספר משתתפים רב יותר בתהליך, והיא דורשת לעיתים כלים מיוחדים ו/או יותר ממשאית הובלה אחת. הובלה של דירה גדולה במיוחד או של ציוד מאסיבי ורחב מימדים (למשל מחסן גינה גדול באופן יוצא דופן) היא דוגמא לסיטואציה בה נדרשת היערכות מיוחדת או במילים אחרות הובלת ענק.
חברות הובלה רבות מסוגלות להתמודד עם סוג כזה של אתגר אך כדי להיות שקטים לחלוטין שהציוד מופקד בידיים המתאימות, כדאי פשוט לעשות סקר שוק קצר שיאפשר לעשות בחירה מושכלת של החברה שתספק את שירות ההובלות. שוק ההובלות מוצף בחברות שכולן מתחייבות לאיכות השירות ולרמה מקצועית גבוהה.
מאחר ובמערכת קפיטליסטית שמתנהלת על-פי כללי השוק החופשי והתחרות ניתן תמיד למצוא את הטובים ואת הטובים יותר, רצוי להתייחס ברצינות לתהליך חיפוש חברת ההובלות, שהרי בחירה נכונה של נותן השירות תגדיל את הסיכויים שהמעבר יהיה קל ופשוט יותר. במסגרת סקר השוק, אפשר יהיה "להעלות בחכה" כמה אופציות לחברות הובלה, שהרושם הראשוני שהצליחו לעורר היה חיובי. רושם ראשוני מוצלח הוא כבר התחלה טובה. כעת, כאשר עומדות בפני הלקוח כמה אופציות, כל שנותר הוא להגיע אל זו הטובה ביותר, זאת על-ידי בחינה של כמה פרמטרים. שנות הוותק שצברה החברה למשל, הן מרכיב חשוב בקבלת ההחלטה לגבי החברה שתבצע את ההובלה. עוד כדאי לבדוק עד כמה גדול הוא צי הרכבים והמשאיות שהחברה מחזיקה ברשותה. הובלות ענק הן הובלות המצריכות הקצאה של יותר ממשאית אחת לטובת התהליך, ועל כן כדאי למצוא חברה שיש ברשותה מספר משאיות יחסית גדול. עצה זו היא בבחינת א.ב של הובלה במימדי ענק, מאחר ואם החברה איננה ערוכה טכנית להובלה בסדר גודל כזה, הרי ש"אין על מה לדבר".

 

הובלות ענק- איזה יחס אני מקבל מחברת ההובלות?

לבסוף (אך לא מבחינת רמת החשיבות), יש לבחון את היחס שמשדרים נציגי החברה, את רמת האדיבות שלהם ואת נכונותם להקשיב ולסייע. כאשר יחסי האנוש של נותני השירות הם מסבירי פנים, סביר להניח שתהליך ההובלה יתנהל לשביעות רצון הלקוח.