מצלמות אבטחה במתקני האחסון

בימינו, כשהכל מתועד ואין דבר שאין עליו פיקוח אלקטרוני כלשהו, כל דבר צריך להיות מוגן. כשזה מגיע למחסנים בהם מאחסנים סחורה או תכולת דירה, קשה ביותר לפקח על מה יוצא ונכנס משם, במיוחד כשמדובר בכמויות אדירות של חפצים, במקרים כאלו מומלץ להתקין אמצעי פיקוח ברמה הגבוהה ביותר, כדוגמת מצלמות אבטחה מתקדמות, על מנת שלא יצא מוצר אחד מהמחסן ללא תיעוד מוקלט ומוסרט.

מצלמות כאמצעי הרתעה

מצלמות אבטחה הן לא רק אמצעי נהדר לתיעוד ודיווח ישיר של המתרחש במקום, הן גם אמצעי הרתעה נגד גניבות. כאשר גנב מגיע למחסן בכוונה לבצע פשע כלשהו של גניבה או פגיעה בזדון ברכוש היקר המאוחסן במתקן האחסון הוא ישר יכול להבחין במצלמות האבטחה המותקנות במעגל סגור ברחבי מתקן האיחסון, וישר עולות לו תהיות אם לבצע את המעשה המתוכנן או שעדיף שלא.

גורם ההרתעה חזק לא פחות מכוח התיעוד, לכן לרוב במתקני איחסון מותקנות מצלמות גלויות באופן ברור ולא סמויות, זאת בכדי להוות הרתעה על כל עובר ושב, כך שאפילו העובד הפשוט ביותר אינו מסוגל לבצע גניבה של מוצר אחד קטן בלי שאנו המנהלים אשר יושבים מאחורי המסך יכולים לראות את המתרחש במחסן באופן ישיר בכל שעות היממה.

אנשים תמיד תוהים אם זו אינה הוצאה גדולה מדי. אז השאלה הנשאלת היא, מה עדיף? להשקיע סכום לא גדול מדי באמצעי תיעוד תמידי של המתרחש במחסנים בהם נשמר ציוד רב ערך או תמיד לחיות בפחד שהמחסן תחת איום של גניבה אפילו הקטנה ביותר, ולהשאר ללא תשובה חד משמעית שיכולה להתקבל בקלות עם צפייה בהקלטות של מצלמות האבטחה, התשובה היא שברור שעדיף להשקיע במצלמות אבטחה טובות ולחיות בראש שקט שהסחורה במקומה שמורה.

מצלמות המומלצות במתקני אחסון

כשמדובר במתקני אחסון סחורה, המצלמה המומלצת ביותר היא מצלמת הצינור, מצלמה זו היא חסינת השחתה וונדליזם, היא בעלת מנגנון אינפרא אדום המעניק לה יכולת של צפייה בחשיכה, כך שאם חלילה בכוונת גנב להכנס למתקן בלילה, המצלמה תתעד זו גם, עוד יתרון במצלמה הוא שהיא גלויה לצופים, כך שהיא משמשת כאמצעי הרתעה נהדר כפי שהזכרנו קודם.

אם אתם בעלי מתקן איחסון ואתם חושדים באחד מהעובדים כגורם אשר מהווה איום לסחורה, כגנב או משחית סחורה בצורה כלשהי ותרצו לתפוס אותו תוך המעשה, תעדיפו להתקין מצלמות סמויות, הן יעניקו לכם את האמת בשידור חי, בלי שאף אחד ידע שאתם צופים בו.

יתרון נוסף שיש לקחת בחשבון כאשר משקיעים ומחליטים ללכת על התקנת מצלמות אבטחה למתקני אחסון הוא הוזלת מחירי הביטוח, כלומר- כאשר העסק שלכם מכיל מצלמות אבטחה אשר מתעדות את הקורה במתקן בכל עת, חברות הביטוח מתחשבות בכך ונוהגות לרוב להוזיל את מחיר ביטוח העסק, בטווח הארוך זה גורם שווה במיוחד.

לסיכום, אם יש לכם מתקן לאחסון סחורה ואתם רוצים לתעד את המתרחש בו בכל עת ולישון בראש שקט, תעשו לעצמכם טובה גדולה במיוחד ותשקיעו במצלמות אבטחה איכותיות ללא פשרות ותבטיחו שינה שקטה ועסק בטוח.