שירותי הובלה של תכולת בית המיובאת מסין

חברת הובלות מספקת מענה מקצועי לכל סוגי ההובלות, החברה מציעה מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין השאר שירותי אריזה לפני הובלת תכולת הבית או המשרד, שירותי אחסון ציוד במחירים נוחים, הובלות עם מנוף וגם הובלות קטנות בעיר ומחוצה לה. בנוסף, חברת הובלות מציעה שירות יעיל ואטרקטיבי לכל מי שמייבא את תכולת הבית מסין.

בשנים האחרונות ישראלים רבים החלו לייבא רהיטים, אריחי חיפוי, כלים סניטריים, מוצרי חשמל, כלי אוכל, מוצרי טקסטיל וציוד נוסף לבית. יבוא רהיטים מסין נחשב למשתלם ביותר בגלל המחירים האטרקטיביים וההיצע הגדול המאפשר לבחור פריטים בהתאמה אישית. במקום לרכוש רהיטים אצל היבואנים בארץ חוסכים עלויות גבוהות ונהנים מבית מעוצב ומושקע ומרהיטים באיכות גבוהה בהתאמה לקונספט העיצוב הרצוי.

הובלה לבית הלקוח

כדי לייבא מסין מערכות ריהוט, מוצרי טקסטיל ופריטים נוספים לעיצוב הבית, יש לפנות לחברה מקצועית המתמחה בכך. לחברה מובילה יש משרדים בארץ ובסין, הלקוח יכול לעיין בקטלוגים כבר בארץ, ולתכנן את הנסיעה על מנת לבחור רהיטים איכותיים לביתו החדש או המשופץ. כדי להוזיל את עלויות השיפוץ או הבנייה כדאי במהלך הביקור בסין להזמין גם אריחי חיפוי, כיורים, מקלחון, אסלות, וילונות ופריטים נוספים, אך עיקר הנסיעה היא כדי לייבא רהיטים ולחסוך את פערי התיווך של היבואנים בארץ.

לאחר השלמת הרכישות בסין החברה דואגת לבדיקות איכות במפעלים השונים, לאיסוף המוצרים למחסן לוגיסטי ולשילוח ימי. לעתים יש להזמין מספר מכולות שיגיעו ארצה בהתאם ללוחות זמני השיפוץ או הבנייה, לכן חשוב לבחור חברת הובלות מקומית בישראל שתבצע את ההובלות במיומנות גבוהה ובמחירים משתלמים עד לבית הלקוח.

הובלה מורכבת

חשוב לציין כי הובלה של מכולות ומטעני ענק המגיעים לאחד הנמלים בארץ אינה דבר של מה בכך. רק חברת הובלות גדולה ומובילה מסוגלת לספק שירות מהיר ויעיל, לכן אין להקל ראש בבחירת חברת הובלות. החברה פועלת בתיאום מושלם מול החברה האחראית על הייבוא מסין, כאשר המכולה מגיעה לנמל בארץ החברה שולחת משאית מתאימה לאחר שעמילי המכס טיפלו בשחרור הסחורה. חשוב כי ההובלה תיעשה מיד לאחר שחרור המכולה מהמכס כדי לא לשלם עלויות גבוהות של אחסון בנמל, חברת ההובלות דואגת להוביל את המכולה או המכולות במהירות האפשרית לבית הלקוח, כאשר ניתן להזמין שירות הכולל פריקה של הרהיטים ושאר הציוד מהמכולה. לעתים יש להעלות את הרהיטים הכבדים לקומה עליונה או לדירת גג, החברה מציעה שירותי מנוף כדי לחסוך זמן רב ועלויות.

ראוי לציין כי יבוא רהיטים מסין מאפשר לכם לחסוך הרבה כסף, עם זאת כדי לוודא כי הפריטים יגיעו לביתכם בשלום וללא נזק חשוב להזמין שירות מחברת הובלות מקצועית ואמינה. צוות החברה פועל במיומנות גבוהה כדי להוביל את הפריטים שרכשתם בסין ללא נזקים בדרך, ואתם זוכים גם לשירות אדיב ולמחיר משתלם.