שירותי אחסנת ציוד, אחסנת במכולות | הובלת משרדים

עבור רבים מעוברי הדירה, אחסנת ציוד הופכת להכרח. בין אם מדובר בפינוי דירה על רקע נסיעה זמנית לחו"ל המחייבת מציאת פתרון לאחסון תכולת הדירה הישנה

, בין אם "קדחת" הצריכה שתקפה את החיים בעולם המערבי ואשר הביאה לכך שהבית עמוס יתר על המידה- הידיעה שיש מקום בו ניתן לאחסן מטלטלין באופן בטוח היא מרגיעה. חברות רבות כיום מציעות שירותי אחסנת ציוד. כיצד נוכל לדעת איזו חברה היא באמת טובה ומקצועית?  וכיצד לבחור מחסנים שיהיו בטוחים מספיק כדי להשאיר בהם את הציוד שלנו?  מאמר זה ינסה לענות על השאלות הללו.

 

קריטריונים בבחירת מחסנים למטרת אחסנת ציוד

כולנו חרדים למטלטלין שלנו. אלו לא רק חפצי הערך שלנו, אלא גם פריטים הנושאים זיכרונות, רגעים משמעותיים שעברנו בחיים והרבה סנטימנטים. על כן, את הרכוש היקר לנו נרצה להפקיד במקום הבטוח ביותר, ובידי חברה מקצועית שאנחנו חשים בטוחים להעביר לה את האחריות לציוד יקר הערך שלנו. כדי למצוא את החברה שנוכל לתת בה את מבטחינו, רצוי קודם כל לבדוק את סוג המחסנים שבבעלותה. קיימים סוגים רבים של מחסנים הבנויים מחומרים שונים ובגדלים שונים, ורצוי שנוודא ש"צי" המחסנים שמחזיקה החברה הוא איכותי וברמה גבוהה, כך שהציוד שנאחסן בו לא יינזק אם בשל גשמים, בשל עודף אבק שיצטבר עליו, בשל מכרסמים וחרקים אחרים ש"יכרסמו" בו או בשל לחות או עודף חום. באותו הקשר, שירותי אחסנת ציוד הניתנים על-ידי חברה המכבדת את עצמה, הם כאלה הכוללים גם ביטוח לכיסוי נזיקין. כמו כן, מומלץ לבדוק אם יש שירותי אריזה טובים שנעשים על ידי צוות החברה לשמירה מיטבית על החפצים שלכם. קיימים כמובן סוגי ביטוח שונים, וחברות שונות המציעות שירותי אחסנת ציוד עובדות עם חברות ביטוח שונות. כדאי על כן לוודא, כי פוליסת הביטוח שמציעה חברת שירותי אחסנת הציוד היא רחבה ומקיפה דיה, ומבטיחה החזר כספי במקרים שייגרם נזק לציוד על רקע פגעי מזג האוויר, נזקי הטבע, שריפות או גניבות. אם בגניבות עסקינן, דרך נוספת להבטיח את השקט הנפשי שלכם, הוא לבדוק שהמחסנים בהם אתם מתעתדים לאחסן את ציודכם מאובטחים באמצעות מנעולים מיוחדים, ועל-ידי אמצעים טכנולוגיים כמו מצלמות במעגל סגור המאפשרות לנהל מעקב אחר המתרחש במחסנים כדי לוודא שהציוד עומד במקומו וכי אין אף חדירה למחסן על-ידי גורם בלתי מוכר.  קריטריון נוסף שכדאי לקחת בחשבון בטרם חתימה על הסכם לשכירת מחסני אחסנת ציוד הוא רמת התחזוקה של המקום. מחסני אחסון דירות המתוחזקים היטב, על-ידי צוות עובדים הדואג לנקות את האזור לעיתים תכופות, לשטוף את הרצפה, לאסוף את הזבל ואף לבצע הדברה במקום- הם מחסנים אסתטיים יותר המקנים תחושה נוחה יותר למי שמפקיד בהם את חפציו. 

 

המלצה מחברים

כדי להיות בטוחים במאה אחוז כי תגיעו לחברה הנכונה ולמחסנים המשובחים ביותר, התייעצו עם חברים. סביר להניח שבקרב מעגל החברים והמכרים העוטף אתכם, יהיו מי שכבר שכרו בעבר שירות של אחסנת ציוד.
שמעו מה יש להם לספר לכם. מן הצפוי, שמניסיונם תוכלו להחכים ולקבל כיוון חד יותר לגבי נותן השירות האידיאלי עבורכם.