אחסנה במכולות לטווח קצר | אחסון במכולה

האם עלה בדעתכם שחצר המשק שלכם אשר "עולה על גדותיו" ומאופיין באי סדר תמידי לא חייב להיראות כך? האם חשבתם על כך שחצר הבית האחורית לא חייבת לשמש כמחסן הפרטי שלכם

אלא יכולה לממש את תפקידה הפונקציונאלי המקורי ולהיראות כמו חצר באמת? אחסנה במכולות לזמן קצר תעשה לכם "סדר בבלאגן" במלוא מובן המילה.

 

אחסנה במכולות לזמן קצר- כיצד זה יכול לסייע לי?

אחסנה במכולות לזמן קצר יכולה להוות פתרון לאחסון הציוד במספר רב של סיטואציות: פער של מספר ימים בין פינוי הדירה למעבר לדירה החדשה, היעדר מקום בחדרי הבית השונים לאחסון כל הרכישות שנעשו בשנים האחרונות, היעדר תנאי מזג האוויר מספקים לאחסון מוצרי מזון או קרטוני שתייה במתחם האחורי של בית העסק ועוד. במצבים אלה, אחסנה של ציוד במכולות הופכת למענה אולטימטיבי. אחסנה במכולות לזמן קצר נותנת לא רק מענה למצוקת המקום בה נתקלים בעלי עסקים ודיירים פרטיים, אלא גם מאפשרת תחזוק של הציוד ברמה גבוהה מאוד, אולי אף גבוהה מזו שהייתה מתאפשרת אילו היה נותר הציוד במקומו המקורי. במקרים שרוצים לאחסן ציוד מזון מומלץ לפעמים לבדוק אפשרות של אחסון בחדרי קירור מיוחדים העונים לדרישה.
חברות המציעות שירות אחסנה במכולות לזמן קצר דואגות לספק ללקוחותיהן את התנאים האידיאליים לאחסון התכולה שלה הם אינם מוצאים מקום מספק: טמפרטורה נוחה שתבטיח כי הציוד לא ייפגם מעודף חום, ניקיון ואסתטיקה, הדברה שמונעת כל סיכוי שהציוד ייאכל על-ידי זוחלים או מכרסמים למיניהם, גלאי עשן ומתקנים להתזת מים במקרה של גרימת שריפות, מערכת של מצלמות במעגל סגור המאפשרת לפקח על הנעשה במחסנים ופוליסת ביטוח המבטיחה למאחסן את הציוד שלו במכולות להרגיש בטוח גם במידה וייגרם נזק למטלטלין שלו. כדי למצוא שירותי אחסנה במכולות לזמן קצר שיענו על צרכי הלקוח באופן המיטבי כדאי לשכור שירותיה של חברה שאינה רחוקה ממקום המגורים או ממקום הימצאו של בית העסק. כאשר המכולות נמצאות קרוב, הרי שהגישה אליהן והזמינות שלהם עבור הלקוח הן נוחות יותר, מה שמאפשר להוסיף ציוד או לקחתו לעיתים תכופות וללא סיבוכים מיותרים. מרבית החברות המציעות שירות זה הולכות לקראת הלקוחות מהבחינה הזו, ומאפשרות להם להגיע בכל עת אל המכולות כדי לקחת פריט ציוד כלשהוא ו/או להחזירו.

 

שירותי אחסנה במכולות לזמן קצר- כמה זה עולה לי?

 

השאלה תלויה במספר רב של גורמים כמו: גודל המכולה הדרושה ללקוח, סוג הפוליסה שמציעה חברת האחסנה, מיקומם של המחסנים ומגוון אמצעי התחזוקה העומדים לרשות החברה. כמו כן, עלות שירותי האחסנה עשויה מאוד להשתנות אם מדובר בשירות "צדדי" שקיבל הלקוח כחלק מחבילת הובלה שרכש או אם מדובר בשירות המרכזי היחיד שניתן ללקוח על-ידי חברה שלא קיבל ממנה שירותי הובלה. בסופו של דבר הלקוח צריך לבחור בשירות המועדף עליו, אם זה מחסן להשכרה לתקופת זמן או חברת הובלות שתטפל לו בציוד. כדי להתוודע קצת אל מגוון המחירים הקיימים בשוק ההובלות, ועל מנת להגיע אל חברה שמחיריה אינם סוטים במידה משמעותית מהממוצע, מומלץ פשוט לעשות סקר שוק לבירור מחירים.