שירותי אריזה למעברי דירה ומשרד | הובלות משרדים

בעידן של היום, חברות הובלה מציעות שירותים מגוונים הרבה יתר מבעבר. אם בעבר, הסתכם תהליך ההובלה בהעברה נטו של תכולת הדירה הארוזה ממקום הדירה הישנה למיקומה החדש, הרי שכיום מעמידות חברות ההובלה לרשות לקוחותיהן קשת רחבה של שירותים שנועדו להקל עליהם, לחסוך להם כאב ראש מיותר ולהפוך את כול תהליך מעבר הדירה, העסק או המשרד לנעים יותר ולמעיק פחות.

 

שירותי אריזה – לחסוך זמן והתעסקות מיותרת

 

שירותי אריזה הם דוגמא נהדרת לאופן שבו הגדילו חברות ההובלה בשנים האחרונות את סל השירותים שהן מציעות ללקוחותיהן. במציאות שבה כולנו עובדים משך מרבית שעות היום, קשה למצוא זמן פנוי כדי לארוז את תכולת הדירה, וגם אם ניתן יהיה "לגרד" כמה שעות חופשיות במהלך הערב לטובת האריזה, הרי שהתהליך עשוי להימשך זמן רב מידי. מכיוון שהתהלכות בין הארגזים המונחים בדירה במשך כמה ימים טובים היא לא כל כך נעימה, ומאחר שהיעדר זמן פנוי המאפשר לצבור מחדש כוחות לקראת יום המחר עשוי להוביל לתסכול,  הרי שרבים מהעוברים דירה מעדיפים להפקיד את פרויקט האריזה בידי חברות ההובלה. חברות ההובלה המציעות שירותי אריזה מעמידות לרשות הלקוחות צוות עובדים מנוסה, בעל מיומנות רבה באריזה של תכולת דירות. האורזים מגיעים אל בית הלקוח ביום המעבר עצמו או ביום שלפניו, מצוידים בכל חומרי האריזה הדרושים על מנת שתהליך האריזה יהיה כמה שיותר יעיל, ובאופן שלא ייגרם כל נזק לחפצי הלקוח, גם לא לאלה השבירים והעדינים ביותר. ארגזים, קרטונים, דבק וניירות אריזה – את כל החומרים הללו מספקת חברת ההובלות. כדי לארוז ציוד שביר, משתמשים האורזים בנייר משי שהוא עדין מאוד ונוח לשימוש או בניילון בועות ("פצפץ"), באמצעותו ניתן לעטוף כל חפץ בכל גודל שהוא בשכבה עבה של הגנה. תהליך האריזה המתבצע על-ידי אורזים מקצועיים מתאפיין בדרך כלל בסדר רב, ובמסגרתו מוכנסת תכולת הדירה לתוך ארגזים על-פי חדרים.
במסגרת שירותי אריזה שמספקות חברות ההובלה קיים פתרון אריזה הולם לכל פריט וחפץ. חפצים שבירים מקבלים התייחסות מיוחדת, בגדים מוכנסים אל תוך מתקן תלייה מיוחד, מכשירים אלקטרונים נארזים בזהירות ורהיטים נארזים בניילון נצמד ובקרטונים. חשוב לציין, כי שירותי אריזה מוצעים כתת-שירות של הובלה לא רק ללקוחות פרטיים שעוברים דירה אלא גם ללקוחות הזקוקים לשירות של הובלות משרדים או של הובלות קטנות יותר.

 

זמן שווה כסף

אריזת תכולת הדירה באופן עצמאי היא כמובן אופציה שרבים בכל זאת מעדיפים לבחור בה, ובלבד שהפריטים האישיים והחפצים הסנטימנטליים ייארזו על-ידי בעליהם. יחד עם זאת, שירותי אריזה חוסכים זמן רב.
במציאות של היום, האורזים בכוחות עצמם לא רק שמתקשים למצוא את הזמן לעשות זאת, אלא שמלאכת האריזה הנעשית על-ידם אורכת זמן רב יותר, לא רק בשל חוסר ניסיון אלא לא פחות מכך בשל ההתעכבות על זיכרונות ורגשות שצפים מהעבר תוך כדי אריזת תכולת הדירה. נהוג לומר שזמן שווה כסף. אם אכן כך, המזמינים שירותי אריזה יוכלו לחסוך לא רק בזמן, אלא גם בכסף.