שירותי מנוף, הזמנת מנוף למעבר דירה או משרד

בד בבד עם ההתפתחות הטכנולוגית, הולכים ומתפתחים גם שירותי ההובלות. למובילים כיום יש ציוד מקצועי יותר ומתקדם יותר, שיש בו כדי לתת מענה לקשת רחבה יותר של אתגרי הובלה מבעבר. שירותי מנוף הם דוגמא טובה לאופן בו השתכללו שירותי ההובלה.

 

שירותי מנוף: הובלה בטוחה יותר  

הובלת משרדים, הובלות קטנות, הובלות ענק- הפעלת מנוף היא שירות שייתכן ויהיה צורך להפעילו בכל אחד מסוגי ההובלות המצוינים לעיל . ציוד שלא עובר במעלית, בחדר המדרגות או בדלת הדירה הוא ציוד שיהיה צורך להרימו באמצעות מנוף, כמו למשל רהיטי סלון, פסנתרים, תנורי אפייה גדולים, ארונות, מזנונים גדולים וכו'.
ככל שהנוף שמסביבנו נראה אורבאני יותר וככל שבניינים תופסים בו חלק מרכזי יותר, כך הופכים שירותי מנוף פופולאריים יותר. במציאות שבה דיירים רבים מתגוררים בבנייני קומות, שירותי מנוף הם פעמים רבות הכרח.
גם כאשר השימוש במנוף אינו הכרחי, יש לקוחות שמעדיפים לדרוש מחברת ההובלה לעשות בו שימוש בכל מקרה. גם כאשר חפץ רחב מימדים נכנס במעלית, לעיתים השימוש במנוף הוא בטוח יותר עבור הציוד שיכול להישרט, להישבר או להיחבל תוך כדי הניסיונות להכניסו למעלית. לעומת זאת, אל המנוף מחוברת רמפה, שעליה מונחת כל הכבודה באופן יציב ובטוח והנישאת עד לגובה הדרוש, ועל כן שימוש במנוף הוא דרך טובה יותר לשמור על שלמות התכולה. קיימות חברות הובלה רבות המציעות ללקוחותיהן שירותי מנוף, אך כמו בכל תחום מקצועי, יש את הטובים והטובים יותר. כדי לדעת שחברת ההובלות שאמורה לבצע את ההובלה היא אכן מקצועית ומיומנת בהפעלת מנוף, ראוי להציב כמה שאלות בפני נציגי החברה. כמה "שנות מנוף" צברה החברה או במילים אחרות עד כמה רב הוא הניסיון שלה בתחום העברת תכולת דירה במנוף היא אחת מהשאלות החשובות ביותר שכדאי לשאול. חברה שצברה ניסיון בביצוע הובלות מנוף היא כזו שעובדיה לא רק יודעים לתפעל היטב את המנוף אלא גם בקיאים בפרטים הקטנים הקשורים בביצוע הובלה מסוג זה. מובילי מנוף מנוסים ידעו היכן להציב את המנוף כך שיהיה כמה שיותר קרוב לבניין, ובאופן שיחנה באזור נטול הפרעות (כבלי טלפון, כבלי חשמל וכו') כך שהשימוש במנוף ייעשה ביעילות ובקלות יחסית. עוד כדאי לשאול על סוגי המנופים שמחזיקה ברשותה החברה. קיימים סוגים שונים של מנופים, שכל אחד מהם מסוגל להגיע לגובה שונה. חברה שיש לה כמה סוגים של מנופים היא חברה שכדאי יותר לשכור את שירותיה מאחר והיא יכולה לגלות גמישות רבה יותר, ולתת מענה שלם יותר לצרכי הלקוחות שיעלו תוך כדי ההובלה ושלא ניתן היה לצפותם מראש.

 

כמה זה עולה?

עלותם של שירותי מנוף הם נגזרת של סוג המנוף בו ייעשה שימוש. בממוצע, עלות שירות זה עומדת על כמה מאות שקלים, כאשר מנופים פשוטים יותר המסוגלים להגיע לקומות נמוכות כרוכים בעלות נמוכה יותר ולהיפך.