מהי חברת הובלות מקצועית?

כמעט לכולנו יצא מתישהו בחיים לעבור דירה או לחלופין להעביר משרדים למקום חדש ורובנו נאלצנו להיתקל בחברות ההובלה הרבות שקיימות בשוק.

בהרבה מן המקרים ההיתקלויות הללו נשאו עמם טעם מר ולא טוב ואפילו קרה לא פעם שציוד ורכוש יקר נפגע כתוצאה של חברת הובלות לא מקצועית שהשתמשה בחומרי אריזה לא איכותיים ושאנשיה היו אדישים ולא אכפתיים לגבי רכושנו.

חברות הובלה אלו הם חברות לא מקצועיות אשר החומר האנושי שעובד אצלן לעיתים קצת מפוקפק.

 

אז מה היא חברת הובלות מקצועית?

קודם כל אנו מצפים מחברת ההובלה שתגיע להעביר את ביתנו או את ציוד המשרד בו אנחנו עובדים, להפגין קצת אכפתיות והבנה שזהו ציודנו ורכושנו ואין אנו רוצים לראותו נזרק מהמשאית או נדחף בכוח לפינה בכדי לצמצם מקום, זוהי בקשה אלמנטארית שבשבילה שילמנו כסף רב והיא איננה תלושה מהמציאות.

אז מה אנו מצפים מחברת הובלה מקצועית ? נתחיל  בכך שאנו מצפים מחברת ההובלות להצמיד אלינו בימי המעבר צוות של בעלי מקצוע בתחום ההובלות, כאלה שיגעו אל דירה חדשה או משרד וימצאו את הדרך הבטוחה, היעילה והמהירה ביותר לעלות את רכושנו ללא פגיעתו ובכמה שפחות גרימת אי נוחות לדיירי הבניין אליו אנו עוברים או לשכנינו בבניין המשרדים החדש אליו אנו עוברים, כמו כן עניין העמסה והפריקה מהמשאית יכול להיות גורם שללא ניסיון וחשיבה נכונה של מיקום הקרטונים ודחיסתם במשאית, יפגע קשות בציוד וברכוש אשר קצת יותר עדין ושביר.

ציוד מכאני וחומרי אריזה

ציודה המכאני של החברה וחומרי אריזה בה היא משתמשת לרוב משפיעים בצורה ישירה על רצינותה ומקצועיותה של חברת ההובלה.

במהלך העברה של דירה או משרד תתכנה בעיה של הורדה או הרמת ציוד כבד ,גדול ומסורבל מקומות או אל קומות גבוהות בבניין מגורים  או משרדים, לבעיה זו ישנו פתרון פשוט למדי והוא משוא הרמה שמחובר לרוב באחורי משאית ההובלות ומייעל את ההרמה והורדה של ציוד כבד ומסורבל ועל ידי זה שהוא מחובר באחורי המשאית גם נמנע נזק כתוצאה מהרמתו אל המשאית ופריקתו ממנה, כיום רק חברות ההובלה הרציניות והמקצועיות מחזיקות במשוא הרמה שכזה מפני שעלותו היא גבוה וחברות קטנות מתקשות לרכושו.

ציוד נוסף אשר עוזר בהעברה של רכוש כבד ,הם עגלות משא מאובטחות אשר תופסות את החפץ שאותן הן נושאות בעזרת רצועות אבטחה חזקות, שמבטיחות את ייצובו של החפץ על העגלה ומונעות את נפילתו ונזקו כתוצאה מכך.

חומרי אריזה איכותיים הם כאלה שימנעו מרכושנו לזוז בתוכן וגם יגנו עליו מפני מכות חיצוניות ככל האפשר.

חומרי אריזה עבור חפצים שבירים אמורים להיות קשיחים יותר ובולטים עם אזהרה אשר מודגשת לעיניים ועליה רשום בברור שבאריזה הספציפית נמצאים חפצים שבירים ושצריך לנהוג בהם במשנה זהירות.

עם חברת ההובלות מקפידה על דברים אלו, סביר להניח שזאת תהיה חברת הובלה טובה ומקצועית.