הובלת דירה – מה צריך לדעת לפני המעבר

הובלת דירה רלוונטית למרביתנו, בשלב שהוא בחיים, אם במוקדם או מאוחר. מדובר בשלב שכרוך בלא מעט תכנונים, ארגונים ותיאומים. המטרה הסופית היא להעביר בבטיחות את תכולת הדירה ליעד החדש עם מינימום פגיעות ונזקים על בדרך. במידה ותכלת הדירה כוללת ציוד יקר ערך כבד, מרבית האנשים בוחרים להיעזר בשירותיה של חברות הובלות מקצועית שתהיה ממונה על מלאכת ההובלה באופן מיומן בעזרת ציוד מקצועי שנדרש לצורך ההובלה, כולל, במידת הצורך, גם מנוף במידה ומדובר בציוד שנדרש להובלה מסוג זה. להלן מספר דגשים שצריך לדעת לפני המעבר על מנת להבטיח מעבר חלק ובטוח:

מקצועיות ללא פשרות

במידה והחלטתם להיעזר בשירותי חברת הובלות לצורך העברת תכולת הדירה, חשוב לבחור מבין חברות שקיבלתם המלצות לגביהן. סביר להניח שלא תתקשו לאתר חברות שמומלצות מאחר וכמעט כל אחד התנסה בשירותיה של חברה שכזו במסגרת מעבר דירה בשלב שהוא בחייו. אמנם אין הבטחה כי אכן גם אתם תהיו שבעי רצון מהשירות אך שיטת ההמלצות מפה לאוזן תקפה ויעילה במקרים רבים (החל מבעת בחירת אדריכל לתכנון הדירה ועד בחירת מוסד לימודים לצורך קורס ניהול רכש לאחר שריכזתם פרטים של מובילים מומלצים, תוכלו להתרשם ממקצועיותם במעמד שיחה טלפונית בה תוכלו לבחון הן את מידת השירותיות שלהם ובמעמד זה תוכלו לבקש הצעת מחיר לגב ההובלה שלכם.

היכנסו למאגר עסקים בתחום ההובלות בירושלים באתר בזק144 ותוכלו לחפש מובילים בירושלים ובכל אזור בארץ,כמו כן לקבל מידע מקיף והמלצות של גולשים.

בנוסף לעלות השירות, חשוב לוודא שזה כולל כיסוי ביטוחי מלא ובמקרה של גרימת נזק לציוד, לוודא שאכן תקבלו פיצוי הולם.

 תיאום ציפיות לאורך כל הדרך

על מנת למנוע אי אלו הבנות בהמשך הדרך, חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא מול חברת ההובלות ולפרט את מכלול תכולת הדירה שנדרשת להובלה מאחר ועל סמך הנתונים שתספקו, תוכלו לקבל הצעת מחיר רלוונטית. כמו כן, חשוב לפרט נתונים כמו מספר קומה והימצאות של מעלית או כל מגבלות שהן שיכולות להיות בהקשר להובלת הציוד כך שתהיה שקיפות מלאה מול החברה. במידת הצורך, תוכלו לבדוק אפשרות שנציג החברה יגיע להתרשם מהתכולה על מנת שיוכל להעריך את הצעת המחיר הסופית. כמו כן, חשוב לתעד את כל פרטי הסגירה בכתב במסגרת הסכם השכרת שירות רשמי שיהיה חתום על ידי מספק השירות למען הסר ספקות.

ייעול תהליכים

על מנת אכן לא להתפשר על חברת ההובלות המועדפת, חשוב לסגור מועד הובלה מבעוד מועד ולא ברגע האחרון. כמו כן, במידה והינכם בלחץ זמנים ורוצים לייעל את מהלך המעבר, כדאי לשקול לשכור שירותי אריזה מקצועיים, שגם אלה במרבית המקרים מסופקים על ידי חברת ההובלות שנציגיה מגיעים עם ציוד רלוונטי לפני המעבר ואורזים את כל התכולה הנדרשת למעבר בהתאם לחדרים הייעודיים ולאופי הציוד, כולל הפרדה בין ציוד שביר ועמיד יותר. שירות מקצועי שכזו יכול למקסם את הסיכויים למינימום נזקים תוך כדי המעבר ולהליך פריקה יעיל וחסכוני בזמן. במידה והשירות רלוונטי מבחינתכם, כדאי להזמינו בעת הזמנת שירות ההובלה על מנת שתוכלו ליהנות ממחיר חבילה לגבי מכלול השירותים.