האם אני צריך חברת הובלות בשביל להוביל מזרון?

מזרון איכותי ובריא הוא דבר שאין להתפשר עליו. לאחר שחקרנו בדקנו ובחרנו את המזרונים המושלמים בין אם הם מזרוני פולירון או מזרון אורטופדי ,מזרון עם ויסקו או מזרון נגד אלרגיות, כדאי לנו לשמור על המזרון כדיי שימשיך לשמש אותנו שנים רבות.

אך מה עושים במקרה ואנו עומדים בפני מעבר דירה? האם להתפתות להוביל את המזרון האורטופדי או מזרוני פולירון היקרים לגבנו ולשנתנו בעזרת חברים או בעצמנו על גג המכונית בכדי לחסוך עלויות והוצאות על הובלה מקצועית?

רווח והפסד

בכך שנוביל את חפצינו בעצמנו אולי נחסוך כמה שקלים על הובלה אך הסיכויים מאוד גדולים שנלכלך ונגרום נזק לחפצים מסוימים. ישנם חפצים שבאמת לא נורא אם יקבלו שריטה קטנה במקום בלתי נראה אך אחרים יעלו לנו ביוקר ואף בבריאות. למשל מזרון אורטופדי או מזרוני פולירון הוא פריטים יוקרתים ואיכותים החשובים לשינה בריאה ומתוקה ודבר זה לא כל כך משתלב עם עשן ופיח המכוניות שיספוג מזרונכם אם תיקחו את המזרון על גג המכונית. גם אם אתם מובילים אותו ברגל חשבו היטב על האריזה שתצטרכו לארגן כדיי שהציוד ובעיקר מזרוני פולירון או המזרון שיש ברשותכם לא יתלכלך מקירות גרם המדרגות, בוץ או אבק בדרך.

בריאות

רב האנשים רוכשים מזרונים איכותיים כמו מזרוני פולירון בכדי לשמור על גב בריא לאורך חייהם, ולישון שינה איכותית ובריאה. סחיבת המזרון על הגב לעומת זאת מן הסתם תגרום לכאבי גב מיותרים ולפגיעה במזרון ובכך לא תשרתו אף לא אחת ממטרותיכם. בסוגיה של כאבי גב לא כדאי לשחק משום שהחיסכון על ההובלה יכול לעלות בהחסרת ימי עבודה עקב גב תפוס וחוסר יכולת לתפקד כבימים רגילים.

אפשרויות הובלה

כמובן שאם אפשר להתפנק ולא לחשוב על ההוצאה אז למה לא? אך אם לא כך המצב ישנם פתרונות פשוטים וזולים שלא כוללים אתכם בסחיבת הדברים ומונעים את הפוטנציאל לנזקים. חברות הובלה רבות יציעו לכם אפשרות של הובלה קטנה וזולה, לחפצים לא רבים. המשאית תהיה בגודל המתאים והמושלם להובלתכם הספציפית, ולא גדולה ויקרה מדי להובלה שלכם. הצוות יהיה מצומצם יותר אך מקצועי, אמין וזריז. אריזת הדברים תהיה מקצועית וללא דופי כך ששום דבר לא יתלכלך , ישבר או יינזק וכל הדברים יגיעו נקיים לדירה החדשה ובשלמותם. זהו גם חיסכון על חומרי אריזה שתאלצו לרכוש בעצמכם אם תובילו את הדברים על גבכם. כדאי לברר עם חברות ההובלה על ביטוח המוצע בדרך כלל בהובלה כך שתהיו מכוסים מכל הבחינות.