הקשר בין בדק בית והובלות

מעבר דירה הינו עסק מסובך ומתיש, ומי מבנינו לא נאלץ לחוות את החוויה הקשה של התעסקות עם כל כך הרבה פרטים וארגונים במקביל.

שניים מארגונים אלו הם האריזה והובלת הציוד לדירה החדשה. מכיוון שאלו העוברים דירה טרודים בזמן המעבר בכל כך הרבה נושאים שונים בנוגע לשני הנכסים- הישן והחדש (בנוסף כמובן לכל טרדות החיים היומיומיות שאינן פוסקות, לצערנו, לכבוד מעבר הדירה), רבים מהם מעדיפים לשלם סכום מסויים ולהעביר את המושכות לחברה מקצועית שתטפל בנושאי העברת הציוד ותוריד מהם את הנטל הכבד.

שלב האריזה

ראשית כל, נסכים כולנו, כי אריזת משרד או דירה שלמים, על כל תכולתם הינה מטרד לכל הדעות. כל אחד וגודל הנכס ומספר החפצים שמסתובבים לו בבית, אך בסופו של דבר- לכולנו בתים מלאים בחפצים היקרים לליבנו. החברות המקצועיות מציעות לכם עזרה באריזת החפצים ומבטיחות לכם שירות איכותי, החל מצורת העטיפה (ניילון "פצפצים" וניירות משי) והאריזה (קופסאות מרופדות וקרטונים עמידים) ועד לכח האדם העומד לרשותכם- אורזים מיומנים אשר קיבלו הדרכה על כל סוג פריט וכיצד יש להתנהל איתו.

שלב ההובלה

הדבר הבא שיש לטפל בו הוא ההובלה עצמה. כיוון שהמילה "הובלה" חובקת בתוכה משמעות גדולה יותר מרק העברה של חפצים ממקום למקום, החברות מציעות לכם את כל הנדרש עבור העברת תכולת הדירה שלכם- צוות מקצועי, מיומן ואחראי שידאג לבצע ניהול נכון של המעבר בעזרת האמצעים הפיזיים הדרושים ובעיקר רגישות, יצירתיות, דייקנות ודקדקנות בפרטים הקטנים ביותר. במידה ובחרתם בחברה מקצועית אשר עומדת בהבטחות אלו- תוכלו לסמוך על כך שיגיעו בזמן, עם מספר האורזים והסבלים שנקבע מראש ומצויידים בכלים המתאימים בדיוק לעבודה הספציפית אליה הוזמנו.

בדק בית לאחר ההובלה

גם לאחר ההובלה- חשוב תמיד להישאר עם האצבע על הדופק, ולבדוק שכל התכולה הגיעה במצב תקין- כפי שעזבה את הבית. אך גם תהליך זה של בדיקת כל חפץ וחפץ שהועבר הינו תהליך ארוך ומייגע. הדרך הטובה, הקלה והבטוחה ביותר לעשות זאת היא לבצע בדק בית על ידי חברה מקצועית. חברה כזו תעזור לכם לוודא כי תהליך ההעברה עבר בשלום וללא נפגעים, זאת באמצעות מומחים בתחום שיידעו בדיוק מה לבדוק וכיצד להחליט מה נפגע ומהו גודל הנזק. במקרה שנגרמו נזקים לרכוש באשמת חברת ההובלות, חברה המבצעת בדק בית תסייע לכם בתיעוד הנזק, הערכתו ואף בפנייה לחברה האחראית על מנת לקבל פיצוי הולם.