בחירת מוביל לפינוי משרד

אם אנחנו רוצים לפנות את משרדינו על מנת להתחדש הפתרון הוא מוביל המתמחה בפינוי.

יש מגוון רחב של מובילים שמתחמים בהובלה, מה שהופך בחירת מוביל לפינוי משרד לקשה הרבה יותר. אז מה עושים? ואיך בוחרים? להלן מאמר שכולל בתוכו 5 טיפים בנושא.

רישיון עסק

בדוק אם למוביל שתבחר יש רישיון לעסוק במקצועו, וכמובן אם רישיונו נמצא עדיין בתוקף. אל תחשוש לשאול את המוביל אם יש לחברה רישיון עסק. רישיון זה הדבר הכי חשוב שיהיה למוביל שאותו תבחרו. חוסר רישיון מראה על חברה לא מקצועית וחובבנית שאם אתם רוצים תוצאות יפות לא מומלץ לשכור מוביל ללא רישיון.

ביטוח הובלה

וודא שלמוביל דירה יהיה ביטוח הובלה. ביטוח הובלה זה דבר חשוב מאוד מכוון שאם חלילה קורה משהו לרהיטים שלכם והחפצים שלכם. טעיות קורות ורכושכם יכול להיפגע, אבל אם ביטוח תקבלו פיצוי ותזוכו במהירות על האבדה.

המלצות

המלצות זה משהו שתמיד טוב לקבל. המלצות יגרמו לכם להרגיש בטוחים יותר לגבי העסקה שתסגרו עם המוביל. בקשו המלצות ממכרים שיש להם ניסיון עם מובילים שהם התרשמו מהם לטובה. חשוב לקבל המלצות מכוון שאם אתם מכירים משהו שמכיר מוביל טוב אישית, ואתם תשכרו אותו סביר להניח שהוא יעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

השוואת מחירים

אחרי שביקשתם המלצות עשו השוואת מחירים בין המובילים השונים. בררו את טווח המחירים של פינוי דירה או משרד ומצאו מוביל במחירים סבירים ולא יקרים מידי. אם זאת אין לקחת מוביל שמחיר מצחיק מכוון שיכול מאוד להיות שמדובר ב"חאפר".

חוזה

בעת חתימת החוזה חשוב מאוד שתקראו את החוזה היטב לפני שאתם חותמים עליו. לפעמים בחוזים האותיות הקטנות הם החשובות ביותר, ושם יודיעו לכם על תוספת שכר מסוימת שתצטרכו להוסיף. לכן מנעו את אי הנעימות וקראו היטב את החוזה.

לסיכום, בחירת מוביל לפינוי משרד צריכה להיעשות בקפידה. במאמר זה הבאנו לכם מספר טיפים על מנת שתבחרו את המוביל בצורה הנכונה ביותר על מנת שיעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר.