דרכים להובלת מקרר TEKA

אחד הפריטים החשובים ביותר בדירה הינו המקרר. לנו, הישראלים יש לא מעט עניין באוכל ולכן למקרר שמור מקום של כבוד בדירה. אולי זה תוכניות הבישול שהשתלטו על המסך או אולי העובדה כי אוכל נחשב לאהבה גדולה עבור כל אחד מאיתנו, אבל דבר אחד בטוח- המקרר משחק תפקיד של כבוד בבית, בייחוד כאשר מדובר על מעבר לדירה חדשה.
 
אם רכשתם מקרר TEKA או כל מקרר מסוג אחר ואתם עוברים דירה, יש צורך להוביל את המקרר לדירה החדשה. הובלה של מקרר נחשבת למשימה המיועדת למומחים בלבד.
 
כיום ישנם סוגים שונים של מקררים- מקרר TEKA או מקרר מדגם אחר אשר יש להובילים בדרך הבטוחה ביותר.
 
במקרה בו המקרר אינו עובר דרך הדלת, הרי יש צורך לעשות שימוש בציוד מתקדם למשל מנוף אשר יסייע בהובלה של המקרר לדירה. אחת השאלות המטרידות אנשים שעוברים דירה היא האם מותר להשכיב את המקרר בעת ההובלה- התשובה היא אסור להשכיב את המקרר אלא יש להעמיד אותו ברכב המיועד להובלה. הסיבה לכך היא הימצאותם של גזים האחראים על פעולת העיבוי הגורמת לקירור המזון. במקרה של שכיבה עשויה להתרחש בריחת גז, מה שעשוי להשפיע על האפקטיביות של המקרר. כמו כן, בעת ההובלה יש להביא בחשבון כי ישנם חלקים שונים כגון מדפים פנימיים אשר חשוב מאד לשמור עליהם. מכאן יש לדאוג לפירוק המדפים ואריזתם בנפרד.
 

מה קורה בעת פריקת מקרר TEKA

יום מעבר הדירה הגיע? השלב הבא הוא פריקת המקרר בדירה החדשה. במקרה הזה יש צורך לנקוט במשנה זהירות על מנת ליהנות מהמקרר החדש. אמנם הרצון המיידי הוא לחבר את המקרר מיד לחשמל, אבל חשוב לזכור כי לא כדאי לעשות זאת מיד עם הכניסה לדירה אלא להמתין כמה שעות, זאת בשל אי היציבות של השמן והגז.
 
כפי שהזכרנו קודם לכן, הובלת מקרר מדגמים שונים כגון מקרר TEKA או כל דגם אחר היא פעולה המיועדת למומחים בלבד. מובילים מקצועיים ימנעו זעזועים שונים בשלב ההוצאה של המקרר ויפעלו להכניסתו למקום החדש בצורה טובה. לפיכך, חשוב מאד לבחור חברת הובלה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום. היום ישנן חברות הובלה מקצועית אך לא כל חברת הובלה היא החברה המתאימה. מכאן חשוב מאד לבצע סקר שוק על מנת לבחור את החברה המתאימה ביותר.
 

הקפדה על כללי זהירות

חברה מקצועית ובעלת ניסיון תקפיד על העסקת צוות עובדים מקצועי אשר יוביל את המקרר בדרכים שונות. בשונה מאנשים חסרי ניסיון, מובילים מקצועיים מודעים לכך כי בשעת ההובלה המקרר עובר לא מעט זעזועים, מה שמאפשר להם לנקוט בכל אמצעי הזהירות על מנת לוודא שההובלה תתבצע בדרך הטובה ביותר. הקפדה על כללי הזהירות תביא לתוצאות טובות ואתם תוכלו להיות מרוצים!