טיפים! איך לארוז דירה ולשמור על החפצים

אם אתם חושבים לעבור דירה כדאי מאד שתקחו בחשבון 2 אנשי מקצוע, מובילים ואורזים. לא עוד מעברי דירה מאולתרים עם שני חברים וטרנזיט חבוט, הפעם אתם עושים את זה כמו שצריך. אנשי המקצוע שלנו, המתמחים בפינוי, אריזת דירה וטיפול בנכסים מסוג זה אספו עבורכם טיפים מיוחדים שיעזרו לכם בדרך.

מכינים ציוד וחומרים מראש

בכדי לעשות עבודה טובה של אריזת דירה יש צורך באמצעים מתאימים. הצטיידו מראש בפריטים הבאים ותוכלו להתמקד אך ורק בעבודת האריזה: קרטונים במגוון גדלים, גלילי דבק בכמה דרגות חוזק שונות, קופסאות קטנות (לדברים שבירים כמו מנורות לילה או כלים יקרי ערך, פסלים וכו'), שקיות ניילון במגוון גדלים, גלילי ניילון נצמד, יריעות "פצפץ" – ניילון בועות לאריזת כלי זכוכית ודברים שבירים במיוחד, כמות גדולה של עיתונים לעטיפה, פחי זבל גדולים או שקיות אשפה ענקיות, דפים וכלי כתיבה עבים בכדי לסמן על הארגזים או השקיות היכן נמצא כל דבר.

אריזת דירה בקלות ומהירות

עוברים חדר חדר

לא צריך לבלגן את הבית כולו, כדאי להתמקד בכל חדר בנפרד ולארוז אותו עד הסוף. גם אם ברשותכם כוח אדם גדול עדיף לבצע משימה ממוקדת אחרת כל הבית נראה כמו אזור מלחמה בתוך דקות ספורות.

כננת לשרותכם

אם אתם אורזים בית בקומה גבוהה יחסית נסו להיעזר בכננת להורדת ציוד בשקיות ניילון. בעזרתה תוכלו להוריד כמויות גדולות וכבדות של בגדים או נעלים, בדים מסוגים שונים ופריטים אחרים שאינם שבירים.

חומרי אריזת דירה

יקר לליבי

את כל הפריטים יקרי הערך או הנוסטלגיים שאינכם רוצים שיאונה להם כל רע, רכזו על גבי שולחן אחד, לאחר מכן עטו כל אחד בנפרד וארזו גם בניילון וגם בארגזים אטומים. כך תימנע האופציה שבזמן האיחסון הם ייפגעו ממים או ממזיקים אחרים.

רישום מדוייק

אמנם נדמה לכם שתוכלו לזכור היכן נמצא כל פריט ופריט שארזתם, אך זו אשליה בלבד. כמו הארגזים שנארזת בבית ממוצע בין שלושה חדרים היא כ-60. במידה ולא תכתבו על גבי כל אחד ואחד מהם מה הוא מכיל, עד לפרטים קטנים יחסית, תתקשו מאד למצוא את הדברים בזמן הפירוק ובעיקר בזמן אחסון. הקפידו להדביק מדבקה גדולה עם הפרטים או פשוט לציין אותם על גבי הארגז באמצעות טוש עבה. רישום מדוייק יחסוך לכם זמן רב לאחר מכן, בעיקר בזמן הפריקה של הארגזים בבית החדש.

הזבל למכולה וחסל

במידה ומראש הינכם מודעים לעובדה שכמות הזבל שעתידה לצאת מהבית היא גדולה באופן משמעותי כדאי מאד שתערכו עם מכולת אשפה חיצונית, אליה תוכו להעביר את כל הזבל במכה אחת. כמו כן לא תגרמו לעומס על המכולה הכללית של הבניין.
זכרו ששלב אריזת דירה הוא שלב חשוב, צוות מקצועי יבצע את כל הפעולות הללו עבורכם בצורה מדוייקת ואחראית, תוך שמירה על החפצים שלכם ואריזתם בצורה המוקפדת ביותר. המלצתנו: תנו למקצוענים לעשות את העבודה.