טיפים להובלת דירה

כאשר עוברים מדירה אחת לשנייה, כמעט ואין ברירה אלא להזמין את שירותיה של חברת הובלות דירה על מנת שתבצע בעבורנו את העבודה הקשה. בהנחה וזוהי אינכם הדירה הראשונה שלכם, וברשותם חפצים רבים אותם לא ניתן להעביר באופן פרטי, תידרשו למובילים שיעבירו בעבורכם את המקרר, מכונת הכביסה וגם את הבגדים אותם אגרתם בארון.


יחד עם זאת, למרות שישנן הובלות אותן ניתן לבצע באופן עצמאי, הבחירה בחברה מקצועית תאפשר לכם להעביר את כלל התכולה מבלי להגיר טיפת זיעה אחרת, ותוך כדי שקט נפשי וביטחון בכך שכל החפצים יגיעו עד לביתכם החדש בשלום וללא פגע.

בחירת חברה לביצוע הובלות דירה

עבודה מורכבת שכזו כמו ביצוע הובלות דירה נדרשת להתבצע על ידי חברת מקצועית ואמינה, ולכן נדרש שיקול דעת נרחב טרם הבחירה להתקשרות עם חברה כזו או אחרת.

השיקול הראשון שצריך לעמוד לנגד עיניכם הוא אמינות החברה, וממש לא המחיר אותו היא גובה בעבור ההובלה. בשלב מסוים של היום, כלל רכושכם יהיה בידי חברת ההובלות, והיא יכולה לעשות בו כרצונה אם רק תרצה בכך, ולכן עליכם להתעכב ולנקוט במשנה זהירות בבחינת סעיף האמינות של החברה.

מלבד חוות דעת וביקורות ממקור ראשון, אינדיקציה נוספת לאמינות היא על ידי בחינת המוניטין של החברה, אם מדובר בחברה הפועלת תחת אותו שם במשך שנים רבות, סבירות גבוהה שאין לי מה להסתיר.

כמו כן, חשוב מאד לבחון את מקצועיות החברה, ביטוח אותו היא מעניקה על החפצים במהלך ההובלה, ולבסוף גם את המחיר אותו היא גובה ומה הוא כולל בתוכו: ביטוח, ארגזים, טיפים למובילים וכן הלאה.

שירותים נוספים של מובילים

מעבר לעבודת ההובלה עצמה, תוכלו לקבל מהחברה עצמה שירותים נוספים שיקלו עליכם את המעבר, כמו: פירוק והרכבה של הרהיטים (כולל דלתות המקרר), אספקת ארגזים ושירותי אריזה וכן הלאה.

ככל שחברת ההובלות מציעה יותר שירותים, כך תוכלו להתרשם אודות המקצועיות שלה בתחום. לדוגמא חברה המבצעת העברת תכולות בעבור מוסדות ציבור או חברות גדולות במשק מעידה על חוסן כלכלי ומצוינות בתחום שהובילו לכך שהיא נבחרה על ידם.

כמו כן, תוכלו להיעזר בחברה לביצוע הובלות קטנות, והובלות בכל רחבי הארץ לכל מטרה בה תחפצו.

צריכים הובלה, אבל מאיפה מזמינים?

שאלה טובה. בבואכם לבחור חברה אשר תפקידה יהיה להעביר את החפצים יקרי הערך שלכם מנקודה א' לנקודה ב' על גבי המפה, וודאי יהיה לכם חשוב לדעת, כי חברת ההובלות שתבחרו יודעת לבצע את העבודה בנאמנות ובזהירות, חברה שעובדיה ישמרו על כל החפצים שברשותכם שלמים במהלך ההעברה מתחילתה ועד לסיומה. תמיד מומלץ לבדוק חוות דעת קודמות של לקוחות מרוצים ו\או גם כאלה שפחות, כך תוכלו לקבל תמונה מעולה על השירות אותו מספקת החברה ואף תוכלו לחזות מעט כיצד תעבור הובלת הדירה הפרטית שלכם.