ארזת לבד?

בזמן מעבר דירה נושא האריזה, ההובלה והפריקה הופך להיות קריטי עבורנו – מדובר בתכולת הבית שלנו, בחפצים והרהיטים האישיים המרכיבים את חיי הבית שלנו, אשר לחלקם ערך סנטימנטלי רב ולחלקם גם ערך כספי לא קטן. לכן, נרצה לוודא כי שלבי האריזה, ההובלה והפריקה מתבצעים בצורה מקצועית וטובה, כאשר זהירות ועדינות הם שם המשחק, כך שכל החפצים האישיים שלנו יגיעו לבית החדש בשלום.

בעוד במרבית המקרים ניעזר בחברת מקצועית לצורך העמסת, הובלת ופריקת הארגזים והחפצים שלנו, מהן האפשרויות העומדות בפנינו בכל הנוגע לאחד החלקים הקריטיים ביותר בתהליך – האריזה?

חברת אריזה מקצועית, שירות של חברת ההובלה או אריזה עצמאית

קיימות שלוש אפשרויות עיקריות בכל הנוגע לאריזת הציוד שלנו בעת מעבר דירה –

אפשרות ראשונה היא שכירת חברת אריזה מקצועית. מדובר בחברה המתמחה ספציפית בתחום האריזה. חברות אלו עובדות עם אריזות איכותיות ומרופדות (במידת הצורך), ומציעות שירות ספציפי ומקצועי. מדובר כמובן באופציה היקרה יותר, שכן למעשה אנחנו שוכרים שירות הנוסף על שירות ההובלה, אך גם המקצועית ביותר. עבור מי שאורז חפצים שבירים רבים או חפצים חשובים במיוחד וחושש לשלומם בעת תהליך המעבר, או למי שמעוניין לשים דגש ולהקדיש זמן למיון וסדר של החפצים המועברים, כדאי לשקול אופציה זו.

אפשרות שנייה היא שכירת שירות אריזה מטעם חברת ההובלות עצמה. גם כאן מדובר בתוספת תשלום, אך נמוכה יותר מאשר במקרה של שכירת חברת אריזה מקצועית. חברות הובלות רבות מציעות שירותי אריזה טובים, אך כאן לא ניתן לצפות לאותה איכות ולאותה הקדשת זמן למיון וסידור הדברים, כמו באופציה הראשונה.

אפשרות שלישית היא כמובן לארוז בעצמכם, ולהשאיר לחברת ההובלות את ההעמסה, ההובלה והפריקה.

דגש על אריזות איכותיות וכמות הזמן המושקעת

אז מה מבין שלוש האפשרויות הללו מתאים ביותר עבורכם? זה תלוי כמובן במצבכם הספציפי – כמה זמן יש לכם להשקיע במעבר, כמה כסף אתם מעוניינים להשקיע, כמה חפצים יש לכם ומה מאפיין אותם?

חשוב להבין כי בכל אחת משלוש האפשרויות, מומלץ להקפיד לעבוד עם אריזות איכותיות וייעודיות למעבר דירה. ניתן לרכוש כיום אריזות המיוצרות עבור מעבר דירה (אריזות ייעודיות לסוגים שונים של חפצים), כאשר אריזות אלו חזקות ואיכותיות במיוחד ויבטיחו כי חפציכם יישמרו ולא ייפגמו במהלך המעבר.

האם ללכת על חברת אריזה מקצועית, שירות אריזה של חברת ההובלה או לארוז בעצמכם? ובכן, במידה ואתם לחוצים בזמן, יש לכם הרבה חפצים שונים להעביר ורבים מהם חשובים ושבירים או פגיעים במיוחד, מומלץ להשקיע מעט יותר וללכת על חברת אריזה מקצועית. אם יש לכם את כל הזמן שבעולם (וגם סבלנות…), אין סיבה שלא תרכשו בעצמכם אריזות איכותיות ותבצעו במו ידיכם את מלאכת המיון, הסידור והאריזה. במידה ואינכם מעוניינים לארוז בעצמכם ואתם מעוניינים בפתרון ביניים אשר יוריד מכם את עומס העבודה הנוצר בעת מעבר דירה, שירות אריזה של חברת ההובלה יכול להתאים למצבכם.