הובלת משרדים בדרך הבטוחה

הרבה מאד עסקים משנים את מען המשרדים מסיבות כאלה ואחרות. אם בשל התרחבות וגדילה, או פשוט כי הסתיים החוזה. עוברים למשרד אחר? זה הזמן למצוא חברה מומחית להובלות משרדים במחירים הוגנים.

מה חשוב לדעת כשעוברים משרדים – הנה כמה עצות שימושיות

חפשו באינטרנט חברת מומלצות להובלות במשרדים – כמו בכל שירות, חשוב למצוא מובילים מומחים. מובילים מומלצים במרכז .

השוו הצעות מחירי הובלות – לאחר סינון בחברות הובלה, הכינו רשימת ציוד ובקשו מחיר כולל מע"מ. ציינו אם אתם זקוקים לשירותי אריזה, פירוק או אחסנה. בקשו הצעת מחיר חתומה. מחיר ממוצע להובלת משרד קטנים נע בין 1500-2500. משרדים גדולים בין 2500-5000 ₪.

שירותי אחסנה – אם יש לכם ציוד לאחסון. עדכנו את המוביל. וודאו שיש ביטוח מקיף למחסן, שואתם מכוסים מפני שריפות ופריצות.

וודאו שתאריך ההובלה פנוי – הדבר האחרון שאתם צריכים זה לחפש ביום ההובלה חברה אחרת. תאמו את ההובלה לבוקר, כך תזכו למובילים ערניים יותר.

בחרו חברה מאזור מגוריכם – אם אתם גרים בתל אביב, בחרו בחברת הובלות במרכז ולא בשפלה. חברה כזו מכירה את העיר, כולל הרחובות הקטנים ותבצע הובלה בזריזות.

קחו את המידות בדלת הכניסה במשרד החדש – חשוב שהמוביל ידע מראש מה המגבלות בהעברה, כך יוכל לתכנן יותר טוב את ההובלה.

ציוד רגיש העבירו בעצמכם – ציוד משרדי הכולל מחשבים ניידים, מדפסות, פקסים וציוד חשמלי שאינו כבד העבירו אתכם.

ביטוח הובלה – וודאו מול המוביל שיש ביטוח הובלה לתכולה בגובה הכיסוי של 100,000 לפחות. וודאו שיש לו רישיון עסק.

שירותי אירוז – אם יש לכם צוות עובדים, זה הזמן לרתום אותם למשימה. הכינו קרטונים מספרו את הקרטונים ורשמו על כל אחד תכולתו. תמיד תוכלו לשכור שירותי אירוז מחברת ההובלה.

הובלות משרדים – שירות איכותי

להובלת משרדכם, בחרו בחברת הובלה מקצועית. אצלנו באתר תוכלו לקבל ייעוץ והצעות מחיר בעבור הובלות משרדים ללא התחייבות!

אם זאת, עדיין הובלת משרד זה לא קל!

אם יצא לכם להעביר משרד, אתם וודאי מודעים לעובדה כי מדובר בפרוצדורה לא קטנה. עם כל ההתרגשות לשינוי ומעבר למקום חדש, יש גם לא מעט חששות ולחץ. אם תתכוננו היטב להובלה היא תעבור בקלות וללא תקלות. חשוב מאד לשכור שירותי הובלה מקצועיים ואיכותיים. הדבר יסייע לכם בהפחתת החששות ויהפוך את המעבר לפשוט ומוצלח יותר. כשאתם בוחרים חברת הובלות, וודאו שהחברה פנויה למשך מספיק שעות כדי שתוכל לבצע את ההובלה שלכם בראש שקט ובלי לחץ. לשם כך, יש לתאם מראש תאריך, רצוי בכתב. המובילים לרוב עמוסים והמשאיות עובדות ללא הרף, בעיקר בעונת הקיץ, עונת השיא בתחום ההובלה. חשוב שצוות החברה יהיה מיומן ומקצועי ויתאים לסוג ההובלה שאתם צריכים. אם אתם מובילים משרד, אל תבחרו במוביל להובלות קטנות.

השוואת מחירים – זה לא פחות חשוב!

כשאתם מבקשים הצעות מחיר הכינו רשימה מפורטת של הציוד שיש להעביר. כך תוכלו לדעת שהמחיר מכסה הכל ואין תוספות. וודאו מה המחיר הסופי, כולל מע"מ. בדקו אם המחיר כולל ביטוח הובלה ומה גובה הכיסוי. בטחו את הציוד שלכם דרך במוביל או באופן פרטי. על הצעת המחיר המוביל צריך להיות חתום. שמרו לעצמכם את המסמך עד לסיום ההובלה למניעת אי נעימויות.

סדר זה כל העניין

תוכלו לשכור שירותי אירוז כחלק מההובלה בתוספת תשלום. המוביל יגיע עם קרטונים ויארוז את הציוד שלכם. אם אתם מעדיפים לעשות זאת בעצמכם, זכרו כלל חשוב מאד, שמרו על סדר. מספרו את הקרטונים ורשמו על כל קרטון מה הוא מכיל. ציוד שביר ארזו באריזת פצפצים ורשמו בגדול שהמוצר שביר. עדכנו גם את המובילים לגבי קרטונים אלו. רצוי לכסות רהיטים יקרי ערך שלא יסדקו בהובלה. חפצים קטנים, אישיים, בעלי ערך סנטימנטלי ויקרים לליבכם, העבירו בעצמכם.

הובלה קלה

לסיכום, ארזו באופן מסודר, הקפידו על הכללים ובחרו חברת הובלות מקצועית. תוכלו לקבל הצעות מחיר ממספר מובילים באתר ללא כל התחייבות מצדכם. זכרו, אם תדעו להתכונן ליום ההובלה המעבר יהיה קל ופשוט יותר.