הובלות משרדים בראש שקט | א.ב – הובלת משרדים

שירותי הובלה נקשרים אסוציאטיבית עם מעבר דירה אך למעשה, יש בהם כדי לתת מענה גם למקרים בהם נדרשות הובלות של משרדים.

שינוי מיקום של משרדי החברה או שדרוג של משרד עורכי דין ומעבר למשרד גדול ומרווח יותר- לעיתים הובלת תכולת המשרד היא הכרחית. כיצד לבצע הובלות משרדים בצורה יעילה? כיצד למצוא את החברה הטובה ביותר שתבצע את פרויקט ההובלה? תשובות לשאלות אלה במאמר הבא.

 

הובלות משרדים- כיצד למצוא את החברה הטובה ביותר?

ביצוע הובלה היא פרויקט, גם כשמדובר בהובלה של משרד. במידה וההובלה לא תתבצע ביעילות, בזריזות ובחוכמה, הרי שיש בה כדי לפגוע בהתנהלותם של עובדי המשרד ולחבל בפעילות העסקית. אריזה ממושכת יתר על המידה, ארגזים מיותרים שמסתובבים ללא תכלית בין רגלי העובדים או נסיעת הובלה שאורכת מספר שעות רב מידי בשל חוסר מיומנותם של אנשי המקצוע- כל אלה יכולים לפגוע במורל אנשי הצוות ולהאט את קצב הפעילות של העסק או החברה. לפיכך, מומלץ כי הובלות משרדים יתבצעו על-ידי חברת הובלות בעלת מוניטין רב וותק בתחום, ואשר תוכל לתת מענה לבעיות לוגיסטיות המתעוררת במסגרת הובלת המשרד.  
כדי למצוא את החברה שתבצע נאמנה את המלאכה, כדאי לתת את הדעת למספר פרמטרים. ראשית- רצוי לקרוא מעט על החברה ולהתוודע אל שנות הוותק שהיא צברה בתחום ההובלות. חברות הובלה בעלות ניסיון של עשרות שנים יידעו לגלות יותר יצירתיות ויוכלו לתת מענה זריז יותר לסוגיות הובלה מורכבות. שנית- כדאי לבדוק איזה סוג של ציוד הובלה מחזיקה החברה בבעלותה. חברות הובלה בעלות ציוד מתקדם ואמצעי שינוע רבים יכולות להיענות באופן מוצלח יותר לצרכיהם השונים של הלקוחות הזקוקים לשירותי הובלות משרדים.
באותו הקשר, כדאי כמובן לבדוק שחברת ההובלות מחזיקה ברשותה "צי" נרחב וזמין דיו של משאיות, כך שהיא תוכל לסייע לכל פונה כמעט בכל עת. חברות הובלה שאין ברשותן מספיק משאיות, הן חברות שבדרך כלל לא יכולות לספק שירות מיידי ומהיר, ושההתקשרות עימן בשל כך, דורשת מידה רבה של סבלנות ואורך רוח. שלישית- חברות שמסוגלות לבצע הובלות משרדים מוצלחות הן בדרך כלל כאלה שמעסיקות אנשי מקצוע שמבצעים הרבה מעבר להובלה נטו. לכן, כדאי להיות בטוחים כי אנשי המקצוע של החברה הפוטנציאלית מיומנים בביצוע פעולות כמו אריזה מהירה של תכולת המשרד, פירוק או הרכבה של רהיטים, פירוקן של תשתיות מחשבים והרכבתן מחדש וכו'.

 

הובלות משרדים- למה להמר כאשר אפשר "ללכת על בטוח"?

כדי לא לקחת סיכונים ולא לשכור שירותיה של חברה שעלולה לא לעמוד בציפיות, מומלץ להיוועץ בחברים בעלי ניסיון שכבר עבדו עם חברה המתעסקת בהובלות משרדים. שיטת ההמלצות היא א.ב של הובלה, וכדאי להשתמש בה מאחר והיא מאפשרת ללמוד מטעויותיהם של חברים או לחילופין "לשחזר" את חוויותיהם החיוביות של אלה שכבר התנסו בהובלות משרדים, וקיבלו שירותיה של חברות הובלות טובה.